info@bohemia-agency.cz
+420 603 253 053
 

Registrace

Těšíme se na Vaše vyplněné dotazníky a fotografie. Odpověď od nás dostanete do 2 týdnů na emailovou adresu či mobilní telefon, které uvedete v dotazníku, pokud nás zaujmete. Odeslání dotazníku neznamená, že jste přijat/a do naší agentury. Pro Vaši informaci, spolupráci nabízíme přibližně 1 % přihlášených. Pokud nebudeme znát všechny potřebné informace, které máte v dotazníku, nemůžeme Vám odpovědět.

Fotografie posílejte dobře čitelné, bez slunečních brýlí , postavu v plavkách a portrét u dívek BEZ MAKE UP!!!!!!!!!!!

Modelky pouze od 173 cm- 181 cm ( věk 14-22 let u začátečnic), modelové od 185 cm- 190 cm( věk od 18 ti let). Pokud není Vaše výška, věk dostačující, registrace neposílejte, neměli bychom pro Vás modelingové uplatnění!!!!!!!!!!!!!!!!!. U hostesek nejsou kritéria stejná!!!!

Dětský modeling pouze pro děti od 4 do 12 ti let. Pokud nás dítě zaujme, ozveme se. V opačném případě nikoliv. Děti zprostředkováváme pro klienty, pokud si dítě klient na našich stránkách vybere pro svůj projekt. Nepořádáme dětské módní přehlídky ani focení dětí sami. Pouze zprostředkováváme na projekty klientům v módní a reklamní branži.