info@bohemia-agency.cz
+420 603 253 053
 

O nás

Bohemia agency vznikla v Brně v roce 1993. Současné době jsme jednou z největších profesionálních modelingových a produkčních agentur v České republice a zastupujeme modelky a modely na domácím i zahraničním trhu. Naší doménou je profesionální a inovační přístup ve všech sférách naší práce. Také se podílíme na charitativních projektech a realizacích mnoha akcí pro postižené děti z ústavu Kociánka Brno.

Naše modelky jsou finalistkami soutěží krásy a Miss ČR a pracují po celém světě, prostřednictvím známých partnerských agentur, v Itálii, Paříži, New Yorku, Řecku, Německu, Turecku, Anglii, Indii, Taiwanu a Asii.

Tváří naší agentury je Česká Miss 2014 Gabriela Franková a  Česká Miss World, Denisa Domanská.

Naše agentura nabízí mimo modelek a modelů, hostesek i moderátory, herce, fotografy, stylisty, vizážisty a děti pro reklamy a foto.

Bohemia agency, realizuje módní přehlídky světových značek a předních módních Top Styl Designerů se kterými spolupracujeme- Osmany Laffita, Lena Berg, Petr Kalouda, Pavel Jevula, Jindra Rychlá, Tomáš Hanák, Gabina Páralová, aj……..

Bohemia agency uvedla na český trh na svých modních přehlídkách, významné parfémy světových značek, např : „Fleur De Diva“, „Thiery Mugler“ A* Men a Angel, „ Joop! What About Adam All Eve, „Andy Warhol“ Marylin Monroe a další…….