info@bohemia-agency.cz
+420 603 253 053
 

Dukanova krabičková dieta

2/4/2018 974x přečteno 0 komentářů

Hodně slečen, které chtějí začít s modelingem, ale i některé, které mají problémy s váhovým přírustkem během modelingu, hledají různé diety a nebo se uchylují k nezdravému hladovění, aby dosáhly vysněných kilogramů a s tím spojených centimetrů v pase a bocích, které potřebují mít perfektní pro tuto práci.

Hledala jsem sama, co by mohlo pomoci a co bych slečnám poradila,​ ​doporučila, aby nehladověly a přesto šly kilogramy a centimetry dolů a nemělo to JOJO EFEKT!!!

Mnozí z nás a hlavně mladé slečny a ženy se také nechtějí mořit přípravami, vážením jídla, hledáním po obchodech a čtením cedulek, co mohou a nemohou jíst  ideálně. Důležité je i moci si jídlo vzít s sebou kamkoliv a kdykoliv, jen sáhnout do ledničky a jít !!!

Našla jsem !!

DUKANOVA KRABIČKOVÁ DIETA 

Revoluční dieta podle lékaře Pierra Dukana.

Sešla jsem se s velice milou, usměvavou dámou, Janou Šamlotovou, v jedné kavárničce nad dobrým šálkem čaje a byla jsem zvědavá, co se o dietě více dozvím, Jana Šamlotová tuto dietu připravuje a povýšila ji na krabičkovou, což je ideální, že jídlo uvaří, připraví a dá do zavakuovaných krabiček s popiskem, které jídlo je kdy potřeba sníst. Jíte za den 5 jídel, což je naprosto ideální a nikdo nebude hladovět a hlavně kila a centimetry půjdou dolů. A jídlo vám dovezou až pod nos!

 

Byla jsem s povídání o Dukanové dietě nadšená a rozhodla se ji vyzkoušet na valstní kůži a psát vám všem, jak jídlo chutná, jak se ručička váhy posunuje směrem dolů a nadbytečné centimetry mizí nenávratně pryč.

Včera jsem dostala první dávku jídel na dnešní den a i na zítřek.

Začínám!

První fáze - útočná

Pravidelná strava složená především z čistých bílkovin, doslova zaútočí na přebytečná kila. Během 3-7 dnů trvání první fáze půjde ručička váhy utěšeně dolů a to je efektivní motivace hned na začátku diety!!!

Dnes jsem zatím snídala a svačila a můžu říci, že jídla jsou opravdu chutná a zatím nemám hlad. Čeká mě ještě oběd, svačina odpolední a večeře, mám tedy před sebou dostatek jídla, které budu dnes konzumovat dál a už se na ně těším, vypadají velice lákavě a krásně voní.

Důležité je, během diety, ale i v běžném životě, pít hodně čisté vody a u této diety můžete pít kavu , čaj zelený nebo bylinkový, rozhodně ne černý, jak mě informovala Jana Šamlotová při povídání o dietě , ten prý zastavuje ubývání na váze a také ne ovocné čaje.

Budu vás postupně informovat, jak pokračuji a jak se daří zatočit s přebytečnými kilogramy a jak se cítím a brzy se dostaneme k další druhé fázi DUKANOVY KRABIČKOVÉ DIETY.

Pokud by některá z vás již chtěla začít, zde je kontakt na paní Janu Šamlotovou a můžete jí bud napsat nebo zavolat a domluvit se s ní .

info@dukanovakrabickovadieta.cz, +420 778 766 710

Pokud máte jakékoliv dotazy na mě, pište a ptejte se, protože nejenom modelky touží po vysněné postavě, ale i slečny, ženy, dámy určitě chtějí do plavek vypadat perfektně cítit se plné energie .

 

Přidat komentář