info@bohemia-agency.cz
+420 603 253 053
 

Dukanova dieta je stále se mnou

6/6/2018 1381x přečteno 0 komentářů

Ahoj všichni, kdo jste se už vydali na cestu hubnutí podle pana Dukana a i ti, kdo snad ještě váhají:-)

Napište svoje pocity, kdo z Vás se již do diety pustil, jak se cítíte, jak vám kilogramy letí dolů a jak si na dietě pochutnáváte. Dělá Vám něco problém? 

Já jsem nastoupila již 3. fázi, zhubla jsem co jsem potřebovala a cítím se báječně, už jsem si své znovu nalezené tělo vystavila na koupališti a pocit to byl krásný!!!!!

Ve 3. fázi už hodně jídla a množství přidávám, vlastně mě nic neomezuje, pouze se držím stále od tučných a sladkých jídel, které jsou slazeny rafinovaným cukrem, který není zdraví prospěšný v žádné stravě, i kdyby jste dietu nejedli, ale bohužel se přidává do moc jídel, které kupujete a konzumujete a ani o tom třeba nevíte, protože zrovna máte něco nesladkého, ale pokud se podíváte na etiketu, sacharidy a to ve velkém množství, bohužel najdete.

Na výběr je mnoho jiných možnotí a váhu si krásně držím dál.

Z tučných jídel přichází v úvahu pouze ryby, které mají velice příznivé tuky pro kardiovaskulární systém našeho těla!!!

Miluji sladké a je mnoho variant jak svoji sladkou tečku, každý den mít a přitom nezhřešit s rafinovanými cukry. Je mnoho zákusků, buchet atd... , které můžete jíst už od 1. fáze a přitom hubnout!! Nebojte se, že o svoje sladké potěšení příjdete. 

Sezóna plavek sice již začala v plném proudu, ale proč nevyladit svoji postavu ještě teď a pochlubit se s novými křivkami u vody a jít si koupit nějaký nový outffit a nemuset hledat větší velikosti a tím pádem i výběr a radost z něčeho nového, co nám bude slušet a špíčky, které tak nemáme rádi už nebudou, to  je velká slast !!!

Všechny Dukanky a Dukanovce, které jsem za tuto dobu poznala, jsou šťastní se znovu nalezení svého štíhlého těla a to nenásilným zbůsobem, aniž by museli držet hladovky nebo pít jen koktejly, to mě vůbec nevyhovuje, potřebuji jíst a jídlo si vychutnat a mít i tu svoji sladkou těčku. To vám přinese Dukanova dieta. A pokud se nechcete zdržovat vymýšlením různých receptů a nakupováním, těch pravých a správných surovin, je tady pro vás všechny naše " Krabičková Dukanova Dieta", vše uvařeno, nachystáno zabaleno a jen otevíráte úhledné fóliově zabalené krabičky, ty si můžete vzít kdykoliv a kamkoliv s sebou a jíte. Velká úspora času!!!

Pokud je ještě někdo, kdo váhá a má nějaké dotazy, napište mě a já Vám ráda poradím. Budu se moc těšit na Vaše komentáře, zkušenosti a vaše hubnoucí výsledky.

Teším se na vás a pište a ptejte se!!!!!

Přidat komentář