info@bohemia-agency.cz
+420 603 253 053
 

Dukanova dieta druhá fáze

14/4/2018 825x přečteno 0 komentářů

Stále ještě váháte a hledáte způsob jak přirozeně a trvale zhubnout?

Držíte pořád nějaké diety a stále se vám nedaří zhubnout?

Právě vám by mohla vyhovovat Dukanova dieta!

Pokud dodržíte všechny 4. fáze Dukanovy metody, neprojeví se  jojo efekt !!!! U Dukanovy diety nedochází jako u jiných diet ke ztrátě svalové hmoty, ochabnutí kůže, protože konzumujeme především bílkoviny, které ponechávají našim svalům jejich pevnost, což nám umožňuje hubnout a nestárnout.

Jsem ve druhé fázi , která se nazývá Alternativní fáze, v ní je i jídelníček pestřejší, střídání zeleniny a bílkovin je velice příjemné a chutné a  jíte i pečivo, které peče paní Jana Šamlotová dle principů Dukanovy diety.Druhou fázi držíme tak dlouho, dokud nedosáhneme vysněné váhy.

V druhé fázi se hubne trochu pomaleji, ale protože je jídlo moc dobré a necítím hlad, stačí jen vydržet a kila jdou stále dolů, což mě velice bovzbuzuje a motivuje v dalším pokračování dietního programu Dukanovy diety a ještě si jídlo nemusím chystat sama a přemýšlet, co si jít do obchodu koupit a ztrácet čas nakupováním a vymýšlením jídelníčku na každý den a jak správně střídat bílkovinový den a den se zeleninou, je velká výhoda právě v Dukanově krabičkové dietě, kterou mě přivezou domů a já jen otevírám krabičky a jím. Další výhoda je, že nemusím jíst přesně ve stanovený čas, jím, když mám chuť nebo čas a to je svobodné a neomezující!!!

Budu ráda, když mě budete psát příspěvky, jak to jde vám, jak se cítíte, pokud se připojíte a zkusíte Dukanovu krabičkovou dietu.

Kontakt najdete v předchozích článcích o Dukanově karbičkové dietě, ale opakování je matka moudrosti, proto znovu uvádím kontakt na Dukanovu krabičkovou dietu.

www.dukanovakrabickovadieta.cz nebo zvedněte telefon a zavolejte paní Janě Šamlotové 778766710

Těším se na všechny komentáře a zkušenosti s touto příjemnou hubnoucí technikou:-)

 

Přidat komentář